In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Patlatma mermer Ankara bilgilendirme -

Tayba , Ankara’da fileli doğal taş mozaikleri üretici firmadır. Ürünlerimizi Türkiye'nin her bölgesine, uygun fiyatlarla ve anlaşmalı kargolarla adresinize teslim edilecek şekilde göndermekteyiz. Firmamız özellikle son yılların en çok tercih edilen ürünü olan patlatma taş mozaikleri konusunda profesyonelleşmiş bir ekibe sahiptir. İsteğe uygun renk ve tarzda doğal taşlarla, kişiye ve mekana özel mozaikler hazırlamaktayız.

Modeller ve fiyatlar için lütfen tıklayınız : 

http://www.duvardekorasyonu.com/

0312 6465138

0533 4044279

telefonlardan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Ankara firması olan Tayba Mermer Ltd. Patlatma mermer üretimi ve satışı yapan firma olarak size en uygun fiyatlarla ve en iyi üretimiyle hizmet vermektedir. Her türlü mermer traverten ve diğer doğal taş ile fileli patlatma taşlar dekorasyonlarınız için üretilmektedir. Görselliği önemli olan ya da özel olması istenen tüm duvarları kaplayabileceğiniz doğal bir malzemedir. Ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha geniş bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Plazma tv arkası taş kaplama, spa dekorasyonu taş, bar dekorasyonu taş, vitrin dekorasyonu taş, iç mekan dekorasyonu taş kaplama, mermer mozaik kaplama, villa  dekorasyon taş,taş süsleme Ankara ,ucuz patlatma mermer ,hesaplı patlatma mermer, Ankara  taş cephe,Ankaral taş kaplama ,Ankara  taş cephe kaplama, duvar taş kaplama , Ankara taş dekorasyon , taşlarla cephe düzenleme , taşlarla cephe dekorasyonu , taş mozaik, taş dizayn, taş konsept, iç mekan tasarımı Ankara,Ankara iç cephe kaplama,Ankara taş cephe kaplama, taş kaplama, patlatma mermer, mozaik, patlatma traverten, patlatma mermer, doğal taş Ankara , çarpma taş , taş dekorasyon, doğal taş kaplama, cephe kaplama , dış cephe kaplama taşları, mermer  patlatma , patlatma traverten, duvar dekorasyonu, iç dekorasyon, iç mekan duvar kaplaması, dış cephe kaplama, dış dekorasyon, villa içi süsleme taş, şömine kaplama taş, mağaza dekorasyonu, taş vitrin dekoru, bar dekorasyon taş , dekoratif  taş duvar, taş duvar,  fileli patlatma taş , fileli mozaik, taş süsleme, madalyon,  mozaik kaplama, antik mozaik, antik mermer, fileli  mozaik , mermer mozaik , tamburlanmış taşlar, eskitilmiş mermer, bahçe duvarı, su basmanı taşı, peyzaj, taş , bahçe yolu ,çevre düzenleme, doğal taş firmaları, el işçiliği, ev dekorasyonu, havuz dizayn, iç mimari tasarım, güzel duvar, taş satış, ucuz taş, tadilat dekorasyon, Ankara , mimar, taş, home dizayn, iç dizayn, mermer firmaları, mağaza tasarımı, villa,yer kaplama, Ankara, iç mimari, proje, güzel duvarlar, dekorasyon firmaları, mermer firmaları ,inşaat firması,yenileme, şömine, şömine kenarı, şömine kaplama, şömine süsleme, Afyon Beyazı, Sivas Sarısı , Denizli Traverten , Kemalpaşa Beyazı , Haymana Beji, Antalya limra , Makro kahve , Kütahya kırmızı, andezit, sarı traverten, renkli taşlar, yapıştırılarak uygulanan cephe kaplamaları, doğal taş kaplama, mermer kaplama

 

Tüm Hakları Saklıdır.
© 2011
Datmedya